Ideallyfree

Infografik: Ipad 3 Kim Tarafından ve Ne Amaçla Satın Alınacak ?

Mart ayının ilk günlerinde tanıtımı yapılması beklenen Ipad 3 için AYTM Research (Ask Your Target Market) tarafından Mashable`ın desteğiyle hazırlanmış aşağıdaki infografik önemli verileri ortaya koyuyor gibi görünüyor.

Kesin olmamakla birlikte Mart ayının ilk günlerinde (7 Mart 2012)  tanıtımı yapılması beklenen Ipad 3 için henüz belirlenen bir satış tarihi de yok. Fakat AYTM Research (Ask Your Target Market) tarafından Mashable`ın desteğiyle hazırlanmış aşağıdaki infografik önemli verileri ortaya koyuyor gibi görünüyor.

Kaynak: Mashable

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

1 yorum