Ideallyfree

Tanıtım Yazısı & Reklam

 1. Tanıtım yazısının reklamveren tarafından hazırlanıp iletilmesi gerekmektedir. Tek ve çoklu yazılar için aynı ücretler geçerlidir, lütfen indirim talep etmeyiniz.
 2. Kar amacı gütmeyen (reklam yayını, ürün / hizmet satışı vb. modellerle gelir elde etmeyen) sosyal sorumluluk projeleri için ücretsiz tanıtım yazısı talebinde bulunabilirsiniz.
 3. Reklamveren tarafından hazırlanan tanıtım yazısı metinlerinde “Öneriyorum, tavsiye ediyorum” gibi site editörlerinin hitabetini içeren ifadeler yer almamalıdır. Metin sadece anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde hazırlanmalıdır. Editör imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 4. Tanıtım yazılarından aynı web sitesi için 3 adet dofollow link çıkışı yapılabilir. Yazı yayına alındıktan sonra teknik hatalar haricinde site URL’lerinde düzenleme veya değiştirilme yapılamaz.
 5. Tanıtım yazıları ideallyfree.com ve reklamveren site yayın hayatına devam ettiği sürece yayında kalacaktır. Reklamveren sitenin yayın hayatına son vermesi halinde site yönetimi önceden haber vermeksizin yazıyı yayından kaldırma hakkına sahiptir.
 6. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) ideallyfree.com sunucusunda barındırılır.
 7. Banner alanları aksi belirtilmediği sürece 1 ay boyunca kesintisiz ve dönüşümsüz olarak reklamveren siteye tahsis edilir. Yayına başladıktan sonra banner görseli veya URL’i değiştirilemez.
 8. ideallyfree.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
 9. Siyasi parti, politik amaçlı kurum ve kuruluşlar için reklam çalışması yapılmamaktadır.
 10. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.
 11. Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.
İletişim
İletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz.
Lütfen size hitap edebilmemiz için isminizi ve soyisminizi yazın
Sizinle iletişime geçebilmemiz için bir e-posta adresi yazın
Bize iletmek istediğiniz nedir?