Ideallyfree

Samsung Galaxy Note, Türkiye’de

Samsung`un Aralık ayında piyasaya süreceğini açıkladığı yeni ürünü Galaxy Note Turkcell işbirliği ile Türk kullanıcılarına sunuluyor

Samsung`un Aralık ayında piyasaya süreceğini açıkladığı yeni ürünü Galaxy Note Turkcell işbirliği ile Türk kullanıcılarına sunuluyor. Son zamanlarda ipad ile galaxy tabletleri arasında yaşanan rekabette akıllı telefon ve  tablet deneyimini birarada yaşatan 9.65 mm inceliğindeki Galaxy  Note isimli bu ürün iki şirket arasını daha da açacağa benziyor.

Samsung`un kendi web sitesinde yayınlanan özelliklere göre boyutları 146.85 x 82.95 x 9.65 mm, 178 gr ağırlığa sahip ve  taşınabilirliği sunan 5.3 inçlik dokunmatik kullanışlı bir ekranı var. Dahili hafızası 16 gb ve 32 gb`a  kadar yükseltilebiliyor. Aynı zamanda üretici firmanın geliştirdiği ve S Pen adını verdiği uygulama ile Galaxy Note yazma ve çizme haricinde, herhangi bir ekran görüntüsü üzerinde her türlü notu yazıp, paylaşmaya olanak tanıyor.

Samsung web sayfasında yer alan ürünün hikayesi ise şöyle:

Yenilik ve benzersizlik arayışından doğan yepyeni bir akıllı telefon.
Pek çok mobil cihazın tüm temel özelliklerini, akıllı telefon kullanışlılığıyla birleştiren en son teknolojinin ürünü.
Smart dünyanın gerçekçi bir yansıması olan Galaxy Note ile arzuladığınız her şeyi yapacak, kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.

[youtube=”http://www.youtube.com/watch?v=wo1I7KOdu1c” ]

Funda Tabak

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

Yorum ekle