Ideallyfree

Avea Girişimcilik Günü 20 Ekim’de

Avea, mobil sektörde ürün, servis ve projeleri ile potansiyel vaat eden büyüme evresindeki firmaları ”Avea Girişimcilik Günü”nde bir araya getirecek.

Avea, mobil sektörde ürün, servis ve projeleri ile potansiyel vaat eden büyüme evresindeki firmaları ”Avea Girişimcilik Günü”nde bir araya getirecek.

Avea’dan yapılan yazılı açıklamaya göre; 20 Ekim 2011 Perşembe günü Hilton’da düzenlenecek girişimcilik günü, işini büyütmek isteyen genç girişimciler için bir platform niteliği taşıyacak.

Avrupa merkezli yatırım şirketi Hummingbird Ventures ortaklarından Pamir Gelenbe’nin konuk konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin ev sahipliğini, Avea Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir üstlenecek.

Kaynak: AA

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

Yorum ekle