Ideallyfree

Twitter Blog Platformu Posterous’ı Satın Aldı…

Twitter San Francisco başlangıcı olarak Posterous`ı kanatları altına aldı.

Twitter San Francisco başlangıcı olarak Posterous`ı kanatları altına aldı.

Adı şuanda çok fazla bilinmese de geleceğin blog servisi olan “Posterous” gelişime açık yapısı ve blog tutma kavramına getirdiği devrimsel yeniliklerle yakın zamanda en azından bir çok tumblr kullanıcısının yeni gözdesi olmaya aday.

Mayıs 2008’de kurulan ve Combinator Y tarafından finanse edilen, Posterous diğer blog platformlarına benzer, ama blog tutma aktivitesini e-mail göndermek kadar basit hale getirmeyi amaçlıyor.  Tasarımı Eylül 2011`de  yenilen Posterous’ın en belirgin özelliklerinden biri diğer kullanıcıların alanını takip edebilme ve  üye olabilme özelliği.

Bakalım bu satın alma sonrasında herhangi bir değişiklik olacak mı ? Bekleyip görelim.

İlginizi çekebilir:

Etkili Twitter Yönetimi İçin Kullanılan Uygulamalar

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

1 yorum