Ideallyfree

WordPress, Google’a Rakip Oldu: WordAds

Ünlü blog servisi WordPress yeni hizmetini duyurdu. Kullanıma sunulan servis ile WordPress Google’a rakip oluyor.

WordPress, Googlea Rakip Oldu

Blog hizmeti veren sitelerin üst sıralarında yer alan WordPress yepyeni servisini duyurdu. Yapılan bildiriyle, aslında şirket yapısıyla çok da uyuşmayan sürpriz bir oluşum açıklandı.

Bu kapsamda, -bir nevi Google Adsense’e rakip olarak lanse edilen- reklam yayınlama sitesi olan WordAds basın mensuplarına tanıtıldı.

WordPress sitenizde birkaç tıkla gelir elde edin

“WordPress siteleri için lider reklamcılık optimizasyonu platformu.”

Web site ve blog sahiplerinin daha iyi şartlara layık olduğunu söyleyen yetkililer, uygulamanın 2012 yılı başında devreye gireceğini de sözlerine eklediler.

Kaynak: shiftdelete.net

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

Yorum ekle