Ideallyfree

Adobe Evangelist’leri CS6 Lansmanı için Türkiye’de…

Yaratıcılık anı kişiye özeldir, kendine özgüdür.” O an” kendinizi özgür hissedeceğiniz bir an olmalıdır. Adobe, nereye giderseniz gidini, ilham kaynağınız ne olursa olsun sizin daha fazlasını gerçekleştirmenize yardımcı olmak için yanınızda.Adobe Creative Suite ailesinin son versiyonu CS6 ile ilgili etkinlikler tüm hızıyla sürüyor!

Adobe Creative Suite ailesinin son versiyonu CS6 ile ilgili etkinlikler tüm hızıyla sürüyor!

Bugün İstanbul’da Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki Cinemaximum sinemalarında 13:30′da kayıtla başlayacak olan CS6 Lansmanı 14:00′den itibaren CS6 demoları ile devam edecek. Etkinlik saat 18:00′da sona erecek.

Yaratıcılık anı kişiye özeldir, kendine özgüdür.” O an” kendinizi özgür hissedeceğiniz bir an olmalıdır. Adobe, nereye giderseniz gidini, ilham kaynağınız ne olursa olsun sizin daha fazlasını gerçekleştirmenize yardımcı olmak için yanınızda.

Merakla beklenen yeni Adobe ürünlerine dokunmak ve Adobe’nin içerik üretimi ile uygulama geliştirme alanındaki yeni inovasyonlarını yakından görmek istemez misiniz?

  • Tasarım/DI – Terry White
  • Video – Jason Levine
  • Yaratıcı Bulut/Web – Paul Trani
KİMLER KATILMALI?

Adobe Creative Suite 3, 4, 5 veya 5.5 kullanıcıları

  • Günlük iş akışlarını hızlandırmak isteyen kullanıcılar
  • En yeni trendler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar
  • Dijital görüntü düzenleme, vektör grafiği oluşturma ve sayfa düzeni işlerini hızlandırmak isteyen kullanıcılar
  • Hızlı bir şekilde yüksek kaliteli video oluşturmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar
  • En yeni akıllı telefonlar ve tabletler için cazip etkileşimli içerikler tasarlamak ve dağıtımını yapmak isteyen kullanıcılar.

Ayrıca Creative Suite 6 ve Adobe Creative Cloud hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen tüm yaratıcı profesyoneller

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz ve kayıt olabilirsiniz:

Yer : Kanyon AVM Cinemaximum

Tarih: 18 Mayıs 2012, Cuma

Saat: 13:30 – 18:00

http://www.adobe.com/tr/special/evangelisttour/index.html

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

1 yorum