Ideallyfree

Anadolu Efes`ten Taraftarlarına jest…

Üniversite döneminde neredeyse tüm maçlarına gittiğim Efes Pilsen, yeni adıyla Anadolu Efes`in taraftarlarına ithaf ettiği yeni reklam filmi.

Üniversite döneminde neredeyse tüm maçlarına gittiğim Efes  Pilsen, yeni adıyla Anadolu Efes`in taraftarlarına ithaf ettiği yeni reklam filmi.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün taraftarı için çektiği reklam filminde takım oyuncuları kamera karşısına geçti. Oyuncular, Duman’ın ”Senden Daha Güzel” şarkısını kulübün taraftarları için söyledi.

Reklam filminde lacivert-beyazlı takımın oyuncuları Kerem Tunçeri, Cenk Akyol, Sasha Vujacic, Tarence Kinsey ve Sinan Güler yer aldı. Kerem Tunçeri’nin kendi sesiyle ”Senden Daha Güzel” şarkısını seslendirdiği filmde diğer oyuncular da gitar ve davul çaldı.

Çekimleri iki gün süren reklam filminde ayrıca ”Efes Kızları” ve taraftarlar da rol aldı. Çekimlerin bir günü stüdyoda, bir günü ise Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Videoyu aşağıda görebilirsiniz:

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

Yorum ekle