Ideallyfree

Google Drive, 100 GB’a kadar depolama alanı sunacak

Reuters’ın haberine göre Google’ın bulut servisi Google Drive, kullanıcılara 5 GB ücretsiz bulut depolama hizmetinin haricinde 100 GB’a varan depolama alanını da belli bir ücret karşılığında sunacak.

Reuters’ın haberine göre Google’ın bulut servisi Google Drive, kullanıcılara 5 GB ücretsiz bulut depolama hizmetinin haricinde 100 GB depolama alanı da belli bir ücret karşılığında sunacak. Bir süre önce haberini yaptığımız servis, kullanıcıların dosyalarını internet ortamında saklamalarını ve çevrim içi düzenlemelerini sağlayacak. Google Drive’a üye olan kullanıcılar 5 GB depolama alanını ücretsiz olarak kullanabilecek. Daha fazla kapasiteye ihtiyaç duyan kullanıcılar ise farklı fiyat seçeneklerinden birini seçerek depolama alanlarını artırabilecek.

Kaynak: LOG Dergisi

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. 2023 yılında Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü tamamladı. Şuan Dubai merkezli bir firmada proje yöneticisi olarak çalışlıyor.

2 yorum