Ideallyfree

Ruffles’ın Son Projesi: Max Machine

Şimdi size Türkiye’de pek alışık olmadığımız bir proje göstereceğim. Ruffles MAX Machine!

Şimdi size Türkiye’de pek alışık olmadığımız bir proje göstereceğim. Ruffles MAX Machine!

Ruffles Max ürününün lansmanı için gerçekleştirilen bu zahmetli ve deneysel projede, öğrenci ve öğretmenlerden oluşan 30 kişilik bir ekip 2 ay boyunca çalışmış. Binlerce parçanın oluşturduğu, 54 istasyondan meydana gelen MAX Machine Türkiye’de bir ilk!

Üstelik bu video, Facebook ile entegre bir kurguya sahip. Videodaki soru işaretli kutuların içinde hangi nesnelerin olduğunu tahmin etmek için, ödüllü bir ipucu oyunu da bulunuyor. Facebook’ta yer alan ve videoyu interaktif bir hale getiren oyunun linki burada:

https://www.facebook.com/rufflesturkiye/app_298027463617532

36 saat süren çekimlerin sonunda tamamlanan proje onu yapanlarla aynı kafaları paylaşan tüm izleyicileri bekliyor! Düzenekte kullanılan malzemeler de kafaların bulunduğu noktayı açıklar nitelikte: 2 adet ’74 model Mini Cooper, 3 barbekü, 630 balon, 342 misket, 28 konfeti ve kızkaçıran, 7 çamaşır makinesi, 3750 parça lego, 2 deniz botu, 3 adet satır, 122 oyuncak araba, 4 litre tiner, 1 fırın gibi ilginç maddeler ve 1600 paket Ruffles Max kullanılmış.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Funda Tabak

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans eğitimini tamamladıktan sonra geleneksel pazarlama, online itibar yönetimi, işveren markası, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama konularında çeşitli şirketlerde çalıştı. Sa-ba, Döksan, Ileri Group, Araymond gibi üretim firmaları ile Coca Cola İçecek, Assan Alüminyum, Turkcell, Mercedes, Novartis, Cargill, Pfizer, YKB gibi müşterileri bulunan danışmanlık yoğunluklu firmalarda B2C ve B2B pazarlama yöneticiliği yaptı.

2010 yılından beri ideallyfree.com’un içeriklerini koordine ediyor. Öğrenmenin ve bilginin gücüne inanarak öğrenciliğine halen Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde devam ediyor.

1 yorum